Strona główna » Instruktor Fitness Basic

Instruktor Fitness Basic

Szkolenie Instruktor Fitness Basic w GOOD MOOV. to obszerna wiedza i najlepsze praktyki charakteryzujące topowych instruktorów fitness zabrane w 9-dniowy, szczegółowo zaprogramowany kurs kompleksowo przygotowujący do rozpoczęcia pracy przyszłych instruktorów zajęć grupowych.

Zawód instruktora fitness to zawód przyszłości, a misją naszej szkoły, w oparciu o wieloletnie doświadczenie i obserwację zmieniających się oczekiwań i wyzwań na stale rosnącym rynku fitness, jest edukowanie nowego pokolenia instruktorów doskonale odnajdujących się w realiach. Dlatego poświęciliśmy ogromną ilość czasu, uwagi i zaangażowania na stworzenie kursu podstawowego – najważniejszego kursu na drodze każdego instruktora – który już od pierwszych kroków stawianych przez kursantów na sali fitness podczas szkolenia. pozwoli im poczuć się pewnie i skieruje ich karierę instruktorską na właściwe tory.

ANATOMIA FUNKCJONALNA I FIZJOLOGIA WYSIŁKU/ 1 DZIEŃ

Wiedza, którą zdobędziesz na tym module, to podstawa pracy każdego Instruktora Fitness. Razem z nami zgłębisz podstawy anatomii, biomechaniki człowieka oraz fizjologii wysiłku fizycznego. Teoria w połączenie z praktycznym sposobem przedstawienia tych zagadnień pozwoli Ci lepiej zrozumieć ruch i funkcjonowanie ludzkiego ciała.

CHOREOGRAFIA – PODŁOGA / 2 DNI

Bez umiejętności prowadzenia lekcji lub rozgrzewki do muzyki nie obędzie się prawie żaden instruktor zajęć grupowych. Ten moduł to nie tylko nauka kroków i pracy z muzyką, ale takżę budowa lekcji choreograficznej i komunikacja z grupą ćwiczących.

WZMACNIANIE – WZORCE RUCHOWE / 2 DNI

Misja naszej szkoły jest edukowanie instruktorów, dla których fitness to droga do poprawy jakości ruchu oraz budowania siły swoich podopiecznych. Przywracanie prawidłowych wzorców ruchowych oraz praca nad wzmacnianiem całego ciała to zagadnienia ujęte w programie tego modułu.

CHOREOGRAFIA – STEP/ 2 DNI

Choreografia na stepie to od 20 lat jedna z najpopularniejszych form zajeć choreograficznych. Na tym module ujarzmiamy step stawiając na jak największą ilość praktyki – ucząc się podstawowych  kroków i poprawnej techniki.

WZMACNIANIE ZE SPRZĘTEM / 1 DZIEŃ

Sprzęt, z jakim najczęściej spotykamy się na salach fitness, to w rękach instruktorów narzędzia do precyzyjnej realizacji celów treningowych. W trakcie tej części szkolenia poznasz obszerna bibliotekę i poprawną techinkę różnorodnych ćwiczeń wzmacniająch z wykorzystaniem najpopularniejszych sprzętów,

EGZAMIN – 1 DZIEŃ

Prowadzenie: Master Trener Marta Gorąca

Inwestycja: 2 500 zł

Przejdź do strony głównej

Wszystkie prawa zastrzeżone - www.goodmoov.pl